Меню Закрити

Завдяки реформам в Україні розпочалося очищення від корупції – Зеленський

Завдяки реформам в Україні розпочалося очищення від корупції, вважає Президент України Володимир Зеленський.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це він заявив, презентуючи для аналітичних центрів Америки програму трансформації України в музеї-садибі Джорджа Вашингтона неподалік столиці США.

«Є два шляхи не просто боротьби, а максимально вдалого результату боротьби з корупцією, – зазначив він. – По-перше, це цифровізація… По-друге – судова реформа».
Президент нагадав, що нещодавно було ухвалено два «головних закони» із судової реформи, які він підписав, – щодо Вищої кваліфікаційної комісії суддів та про Вищу раду правосуддя.

«Важливо максимально виключити контакт між людиною і суддею», – наголосив Зеленський.

За словами Президента, під час переговорів у Світовому банку, які відбулися у вівторок у Вашингтоні, було високо оцінено земельну, банківську, та судову реформи.
«Складно сказати, скільки воно триватиме – рік, два чи три, але програму запущено», – наголосив він, зазначивши, що неможливо боротися з кожним окремим корупціонером, а важливо створити систему, і вона в Україні є.

«Вважаю, що ми перемогли, а оцінюватимуть наступні президенти», – жартома додав він.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський перебуває у Вашингтоні з робочим візитом на запрошення Президента США Джозефа Байдена.
1 вересня мають відбутися перемовини глав держав.
Завершення візиту заплановане на неділю, 5 вересня.

Джерело: Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.