Меню Закрити

НАБУ та Укрзалізниця спільно протидіятимуть корупції на підприємстві

Національне антикорупційне бюро України та АТ «Укрзалізниця» посилюють співпрацю у сфері запобігання та протидії корупції. Задля цього 30 жовтня 2020 року Директор НАБУ Артем Ситник та голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Меморандум передбачає обмін інформацією між сторонами, подання відомостей про кримінальні корупційні правопорушення та взаємодію в інших організаційних питаннях.

«Детективи НАБУ від початку роботи інституції приділяють особливу увагу викриттю та розслідуванню фактів корупції на «Укрзалізниці». Наявність великої кількості корупційних ризиків на такому підприємстві створює велике навантаження на детективів, і були часи, коли цілий відділ детективів займався розслідуванням виключно зловживань на «Укрзалізниці», — зазначив Артем Ситник.

Зі свого боку Володимир Жмак, голова правління АТ «Укрзалізниця», зазначив, що вбачає своїм пріоритетом зниження корупційних ризиків у діяльності державної компанії. Це стало підґрунтям для укладення Меморандуму з Національним бюро задля підвищення ефективності співпраці.

Також Артем Ситник і Володимир Жмак обговорили здійснення превентивних заходів задля запобігання корупції, як, наприклад, проведення консультацій з Наглядовою радою «Укрзалізниці» та участь у її засіданнях Директора НАБУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.